Të gjitha lajmet
Përfundon pjesa e parë mes Monzas dhe Romës
Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen interesante të Serie A mes Monzas dhe Romës. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Brianteo”, Roma po avancon 2:0 si mysafire e Monzas, raporton KosovaPress. Golat deri tani për “Giallorossët” i shënuan Lorenzo Pellegrini (minuta e 38’) dhe Romelu Lukaku (minuta e 42’). Pjesa e parë, 2:0 në favor të Romës.
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024