Publikime
KONKURS
Agjencia e lajmeve KosovaPress për nevojat e saj shpall konkurs për: Menaxher/e Marketingu (1 vend i lirë) Kriteret: Diplomë në Marketing/Administrim Biznesi apo profile të ngjashme.Eksperiencë e mëparshme në marketing.Njohje shumë të mirë të gjuhës angleze.Patentë shofer të kategorisë B.Aftësi shumë të mira komunikimi, ndërtimi i marrëdhënieve të suksesshme me klientët.Kreativ, i dedikuar, pozitiv dhe punëtor.Të jetë fleksibël dhe bashkëpunues. Zyrtar/e për marketing (3 vende të lira) Kriteret: Diplomë universitare, drejtimi Marketing apo fushat të tjera të ngjashmeNjohuri të shkëlqyera e gjithëpërfshirëse profesionale nga fusha e marketingutPërvojë pune 1-vjeçarePatentë shofer, kategoria BNjohja e gjuhës anglezeAftësi të mira të punës ekipore Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për këto pozita duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected] Konkursi do të qëndrojë i hapur deri me datë 26.09.2023. Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024