Të gjitha lajmet
Tre persona gjuajnë me armë në drejtim të një personi tjetër
Policia e Kosovës ka njoftuar se tre persona të panjohur nga vetura në lëvizje pa targa, kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të një personi tjetër dhe janë larguar nga vendi në drejtim të panjohur. Sipas policisë të shtënat janë bërë në rrugën “Shaip Spahiu”, në Prishtinë. “Përveç dëmeve materiale të shkaktuara në veturë nuk raportohet për lëndime në njerëz”, thuhet në raportin 24 orësh të policië. Derisa rasti po vazhdon të hetohet.
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024