Ngjarjet e datës 28 mars

Ngjarjet e datës 28 mars

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri viziton Drejtorinë e Arsimit për ta parë procesin e mësimit online. (Dejtoria e Arsimit në Gjilan, ora 10:30)


Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri mban takim me komitetin për mbrojtje dhe shpëtim kundër Covid-19 dhe Qendrën Operative Emergjente. (Kampusi i Shkollave të Mesme në Gjilan, ora 11:00)

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj do të vizitojë komunën e Malishevës. Qëllimi i kësaj vizite është gjendja në këtë komunë pas përhapjes së virusit COVID-19. (Komuna e Malishevës, ora 14:00)

Lexo edhe

Video

error: