Këtë të diel mos harroni Cineplexx sjell ofertën Super Saver!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kjo e diel sikurse çdo e diel e parë e muajit i takon Cineplexx Prishtina dhe Prizreni dhe ofertës Super Saver.

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave 5 filma, të cilët mund t’i shikoni me çmim për vetëm 3 euro për film.

Për këtë të diel më 7 janar filmat, të cilët mund t’i shikoni për vetëm 3 euro janë:

5 Herë Jo

Anyone but you

Bibi dhe Bobby në qytetin e borës

Indiana Jones and the dial of destiny

The Kill Room

Këtë të diel po rikthejmë filmin "Indiana Jones and the dial of destiny" me ofertën Super Saver, për vetëm 3 euro ??. Për të gjithë ata që e kanë humbur mundësinë për të parë këtë aventurë të arkeologut Indiana Jones, i cili garon me kohën për të marrë një artefakt legjendar që mund të ndryshojë rrjedhën e historisë. ??

Mos e humbisni këtë ofertë fantastike.

Cineplexx çdo të diel të parë të muajit sjell ofertën Super Saver!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024