Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ngjarjet e datës 16 janar

Ngjarjet e datës 16 janar

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) mban konferencën për medie me temë: Financimi i partive politike në Kosovë: Cilat janë problemet kryesore që po dëmtojnë transparencën dhe integritetin e financimit gjatë proceseve zgjedhore?”. (Hotel “Sirius”, Prishtinë, ora 11:00)

Lexo edhe

Video

error: