Pjesa e parë: Nuk ka epërsi, Trepça e Ylli luajnë baras
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në finalen e pestë të “Play-Offit” të Superligës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Golden Eagle Yllit.

Pas dy çerekëve lojë në palestrën “Minatori” në Mitrovicë, Trepça dhe Ylli po luajnë baras ku shkojnë në pushim me rezultat 30:30, raporton KosovaPress.

Çereku i parë u mbyll me shifrat 10:16 në favor të Yllit, kurse çereku i dytë përfundoi 20:14 në favor të Trepçës.

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
379
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024