Pjesa e parë: City në epërsi kundër Lutonit
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjet që po zhvillohen aktualisht në Premier Ligën angleze, ku kemi rezultate tejet interesante.

Pas më shumë se 45 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Etihad”, Manchester City po avancon 1:0 kundër Lutonit, përmes autogolit Daili Hashioka (minuta e 2’), raporton KosovaPress.

Gola ka edhe në ndeshjen mes Nottingham Forest dhe Wolverhampton, ku rezultat është i barabartë 1:1.

Rezultati i pjesës së parë:

Brentford 0:0 Sheffield United

Burnley 0:0 Brighton

Manchester City 1:0 Luton

Nottingham Forest 1:1 Wolverhampton

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,847
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024