Festa e Bajramit, Haxhiu viziton familjen e heroit Afrim Bunjaku
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka vizituar sot familjen e heroit Afrim Bunjaku. Ajo në Facebook ka publikuar një fotografi me familjarët e policit të vrarë nga sulmi terrorist i Serbisë në Banjska më 24 shtator. “Për Bajram në familjen e heroit Afrim Bunjaku,” ka shkruar Haxhiu.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024