Aksident trafiku mes tri veturave në Vushtrri, një person humb jetën
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur të hënën mes tri veturave në Vushtrri.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar katër persona, tre burra dhe një grua dhe të njëjtit janë dërguar në QKUK – Prishtinë ku dyshohet se nga plagët e marra ka ndërruar jetë njëri nga ta.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,848
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024