Sulmoi fizikisht doktoreshën
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një person ka sulmuar fizikisht një doktoresh në shenjë revolte për një dokument mjekësor, i cili me rregullat e mjekësisë nuk i lëshohet pacientit.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në Janjevë, ku me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024