Ngjarjet e datës 14 janar
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Një grup qytetarësh do të mbajnë protestë për shkak të mbylljes së rrugës “George Bush” në Prishtinë. (Ora 12:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024