Ndeshje tejet interesante sot në Ligën e Kampionëve
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Liga e Kampionëve i rikthehet sot aksionit me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e pestë të fazës së grupeve të këtij edicioni.

Dy ndeshje tejet interesante do të zhvillohen me fillim nga ora 18:45, ku Antwerpi i Arbnor Mujës është mysafirë i Shakhtar Donetsk, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, nga ora 21:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshje, ku spikatin dy sosh, ajo mes Milanit dhe Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain e Newcastle United.

Po ashtu, ndeshje sot zhvillon edhe kampioni aktual, Manchester City i cili pret në shtëpi RB Leipzigun.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme të Ligës së Kampionëve e gjeni më poshtë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024