Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit, nga ora 20:00 pije falas prej RC Cola Kosova dhe Red Rain
Marketing
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Nesër për festën e 28 Nëtorit do të kemi pije falas nga Rc Cola Kosova dhe Red Rain nga ora 20:00!

Si dhe 4 voucher me vlerë 50 euro nga Albi Market ??

Të gjithë ju që shikoni ndonjërin nga filmat Shqipëtar, mos harroni futini biletat e juaja në kuti tek bileterët.

Filmat që mund ti shihni për vetëm 2 euro janë:

  • Adnan Kafazi
  • Zgjoi
  • Në Kuadër të Dashurisë
  • Policë për Kokë
  • Pranverë e paharruar në fshatin e harruar

Përzgjedhja e fituesve bëhët me datë 29 Nëntor ?

#Cineplexxfrymonshqip

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024