​I jepet lamtumira e fundit afaristit Lulzim Kryeziu
Lajme
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Gjatë pasdites së sotme i është dhënë lamtumira e fundit afaristit Lulzim Kryeziu.

Varrimi i të ndjerit është bërë në varrezat e fshatit Bubavec të Malishevës.

Ndryshe, Prokuroria rajonale e Gjakovës ka bërë të ditur se janë duke e hetuar këtë rast që u cilësua si vetëvrasje.

Trupi i pajetë i afaristit Lulzim Kryeziu largohet nga vendi i ngjarjes - KosovaPress

​I vdekuri në Mleqan të Malishevës është afaristi Lulzim Kryeziu - KosovaPress

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
478
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024