Panairi i librit për fëmijë nis edicionin e parë
Foleja
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=1216

Është aktiviteti i parë i këtij lloji, për 4 ditë fëmijët patën mundësi të përjetojnë panairin e parë të librit për fëmijë që iu kushtohet pikërisht atyre. E këta të fundit duket se  ishin tejmase të entuziasmuar që të hyjnë e të përfshihen në botën e librit.
Pèr më shumë ndiqni rubrikën e fundit ''Bota e Fëmijëve''.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024