Arrestohet për dhunim seksual
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar pasi dyshohet se ka dhunuar viktimën femër kosovare.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Suharekë, ku me vendim të prokurorit viktima dërgohet në ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024