Seanca fillon me një minutë heshtje në përvjetorin e vrasjes së Ahmet Krasniqit
Lajme
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë mbajtur një minutë heshtje në nderim të Ahmet Krasniqit.

Sot bëhen 25 vjet prej vrasjes së kolonel Ahmet Krasniqit në Tiranë.

Pas kësaj Kuvendi i Kosovës po i vazhdon punimet me pikat e papërfunduara nga seanca e mbajtur më 14 shtator.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024