KONKURS
Publikime
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Agjencia e lajmeve KosovaPress për nevojat e saj shpall konkurs për:

 • Menaxher/e Marketingu (1 vend i lirë)

Kriteret:

 • Diplomë në Marketing/Administrim Biznesi apo profile të ngjashme.
 • Eksperiencë e mëparshme në marketing.
 • Njohje shumë të mirë të gjuhës angleze.
 • Patentë shofer të kategorisë B.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, ndërtimi i marrëdhënieve të suksesshme me klientët.
 • Kreativ, i dedikuar, pozitiv dhe punëtor.
 • Të jetë fleksibël dhe bashkëpunues.
 • Zyrtar/e për marketing (3 vende të lira)

Kriteret:

 • Diplomë universitare, drejtimi Marketing apo fushat të tjera të ngjashme
 • Njohuri të shkëlqyera e gjithëpërfshirëse profesionale nga fusha e marketingut
 • Përvojë pune 1-vjeçare
 • Patentë shofer, kategoria B
 • Njohja e gjuhës angleze
 • Aftësi të mira të punës ekipore

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për këto pozita duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Konkursi do të qëndrojë i hapur deri me datë 26.09.2023.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024