Arrestohet një person për dhunim seksual në Prizren
Siguri
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti dyshohet se ditë më parë ka kryer veprën dhunim seksual.

 Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024