Vrasje në Viti
Siguri
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka vdekur mbrëmë në Viti, pas plagëve të marra nga një mjet i mprehtë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa i dyshuari është arrestuar.

“I dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht me mjetë të mprehtë viktimën mashkull kosovar ku si pasojë e lëndimeve të marra viktima ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar  mjeku kujdestar, ku me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML  për obduksion, ndërsa  i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.”, ka informuar Policia./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vrasje-ne-tentative-ne-podujeve-arrestohen-tre-persona/
https://kosovapress.com/admin/vrasje-ne-tentative-ne-prishtine-3/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024