Dhurata Dora si ‘zjarr’ në këngën e re, gati të ‘digjemi’ nga talenti i saj
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka publikuar këngën e saj me të re të titulluar “Pa mu”.

Vokali mahnitës i këngëtares ka bërë që kënga të kap përmasa të hitit, menjëherë pas publikimit.

Kënga dhe videoklipi është i mrekullueshëm, me vizuale tërheqëse si dhe performancë të jashtëzakonshme nga Dhurata.

Melodia është kombinim i shkëlqyer i ritmit dhe teksti është ai që tërhoqi vëmendjen e fansave.

Krahas këtyre, Dhurata Dora ka magjepsur fansat edhe me dukjen e saj, kombinim mes elegancës dhe thjeshtësisë, që përputhet me karakterin e saj unik, gjë që ka bërë që kënga dhe videoklipi të jenë të përkryera.

Kujtojmë që këngëtarja po vazhdon të thyej rekorde duke treguar që është divë në botën e muzikës moderne.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024