A je bo gati me u knaq krejt n'Bodrum me FIBULA?
Marketing
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga: Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithe Europa!

My Ella Bodrum Beach & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Bodrum - Turqi

Prej: 663€ per person ne dhomë dyshe

7 ditë/ 6 netë

Në çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Bodrum

-Transferi: aeroport - hotel - aeroport

-Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne Bodrum -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj dhe kënaquni ?

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

#yourTRAVELexpert #fibula

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024