Vdekje e dyshimtë në Vushtrri
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Një grua ka vdekur dje në Vushtrri pasi ka rënë në bunar.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-partesh/

“Është raportuar se një femër kosovare ka rënë në bunar. Njësia e zjarrfikësve, emergjenca dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes  dhe kanë tërhequr trupin e pa jetë të viktimës. Vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.”, ka informuar Policia.

Rasti është cilësuar si “Vdekje e dyshimtë”./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-viti/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024