Një 14-vjeçar humb jetën në një vetaksident në Studençan
Lexohet për: 1 min.
2 vite më parë
Linku u kopjua

Një 14 vjeçar ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti sot në Studençan të Suharekës.

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, sipas të cilit rasti ka ndodhur rreth orës 16:35.

“Është një vetaksident trafiku me fatalitet, ku një 14 vjeçar ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë pësuar lëndime”, ka thënë Osmanollaj.

Ai ka bërë të ditur se personat e lënduar janë dërguar për trajtim mjekësor, ndërkohë që njësitet policore po merren me zbardhjen e rastit.

A duhet të ketë zgjedhje të parakohshme?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
675
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024