A je gati me i shiju pushimet, e me u kënaq krejt?

A je gati me i shiju pushimet, e me u kënaq krejt?

A je gati me i shiju pushimet, e me u kënaq krejt?

Vetëm me FIBULA,

Nisje direkte per Antalya dhe Bodrum nga:

Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithë Evropa!

KADIKALE RESORT & SPA 5* – All Inclusive, BODRUM – Turqi

Prej: 620 euro per person ne dhome dyshe

7 ditë/ 6 net

Ne çmim përfshihet:

Fluturimi direkt për Bodrum

Transferi: aeroport – hotel – aeroport

Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne Bodrum 24/7, gjatë gjithë kohës.


Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni 🌹

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

@fibulakosova #fibulawithstyle #fibulakosova #travel #love #fun #summer #staysafe

#turkey #love #fun #art #travel #healthy #bodrum

Lexo edhe

Video