Kolni barazon kundër Bayernit, në festë Dortmundi (VIDEO)

Kolni barazon kundër Bayernit, në festë Dortmundi (VIDEO)

Garë e çmendur për titull në Bundesliga, ku tani skuadra e Kolnit e ka barazuar rezultatin kundër Bayern Munichut.

Skuadra e Kolnit e ka barazuar rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Bayern Munichut, përmes golit të shënuar nga Dejan Ljubicic, raporton KosovaPress.


Ljubicic barazon rezultatin në 1:1 nga penalltia në minutën e 81’ dhe kjo nënkupton se nëse qëndron ky rezultat deri në fund, Dortmundit i mjafton edhe humbja për të shpallur kampion i Bundesligas.

Golin e Ljubicic e gjeni më poshtë.

(3) VAR Tático on Twitter: “GOAL | Koln 1-1 Bayern | Ljubicic https://t.co/vTzVC5tyBX” / Twitter

Lexo edhe

Video