Njoftim për media

OTS

Njoftim për media

Aleanca per Ardhmerine e Kosoves

January 14, 2024
Burimi:
KosovaPress OTS

Të nderuara media,

Nesër, më datë 15 janar, në ora 09:00, me rastin e 25-vjetorit të Masakrës së Reçakut, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, zhvillon homazhe te Kompleksi Memorial, në Reçak.

Ftoheni ta ndiqni këtë ngjarje!

Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun

AAK

Merr lajmet përmes emailit

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.