Zyrtare: Ky është largimi i parë nga Drita

Zyrtare: Ky është largimi i parë nga Drita

Përmes një komunikate në faqen zyrtare të klubit, Drita e ka konfirmuar se ka mbyllur bashkëpunimin me mesfushorin Hamdi Namani.

Namani ishte pjesë e Dritës që nga sezoni 2019/2020, dhe gjatë kësaj periudhe arriti të bëjë 139 paraqitje në të gjitha garat, raporton KosovaPress.


“Klubi jonë e falënderon LUMIN për kontributin e dhënë dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierës”, shkruhej në komunikatën e Dritës.

Largimi i Hamdi Namannit është largimi i parë nga skuadra e Dritës.  

Lexo edhe

Video