Zyrtare, Karim Benzema rikthehet në Kombëtaren e Francës

Zyrtare, Karim Benzema rikthehet në Kombëtaren e Francës

Karim Benzema është rikthyer në skuadrën franceze për herë të parë që nga viti 2015.


Rikthimi i Benzema tek Franca i jep një shtytje të madh kësaj skuadre që të shihet si favorite për ta fituar Kampionatin Evropian “EURO 2020”, përcjell KosovaPress.

Sulmi i Francës do të jetë i frikshëm kur dihet se përbëhet nga emra si Karim Benzema, Antoine Griezmann dhe Kylian Mbappe.

Lexo edhe

Video