Zyrtare, Ballkani prezanton trajnerin e ri për sezonin 2021/22

Zyrtare, Ballkani prezanton trajnerin e ri për sezonin 2021/22

Klubi i futbollit nga Suhareka KF Ballkani e ka emëruar trajnerin e ri për edicionin garues 2021-2022.

Bekim Isufi do të jetë ai që do ta drejtojë Ballkanin në sezonin e ardhshëm dhe njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga ky klub, përcjellë KosovaPress.


“Ju njoftojmë së timonieri i FC Ballkani-t për sezonin 2021/22 është emëruar z. Bekim Isufi i cili ishte me i përafërt sa i përket misionit dhe vizionit të klubit. |

“Duke parë së këto dy komponente janë harmonizuar kemi vendosur qe drejtimin e klubit na aspektin sportiv për edicionin e ardhshëm t’ia besojmë z. Isufit.”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga Ballkani.

Lexo edhe

Video

error: