Zyrtare: Arben Vitia, kandidat i VV-së për Prishtinë

Lëvizja Vetëvendosje ka zyrtarizuar kandidaturën e ministrit aktual të Shëndetësisë Arben Vitia për të parin e Prishtinës në zgjedhjet lokale të 17 tetorit. Në një postim në Facebook bëhet e ditur se dje pasdite, është mbledhur Këshilli i Qendrës së Prishtinës, për të votuar kandidatin për kryetar të Prishtinës nga radhët e Vetëvendosjes dhe kandidatët … Continue reading Zyrtare: Arben Vitia, kandidat i VV-së për Prishtinë