Zjarri ka kapluar spitalin modular në Tetovë, raportohet për viktima

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim tek spitali modular i Tetovës. Alsat ka arritur të sigurojë një video ku shihet se si zjarri ka kapluar spitalin modular. Raportohet se nga zjarri ka edhe viktima, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e zjarrit. Në vend ngjarje kanë arritur edhe zjarrfikësit dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin … Continue reading Zjarri ka kapluar spitalin modular në Tetovë, raportohet për viktima