Zjarri ka kapluar spitalin modular në Tetovë, raportohet për viktima

Zjarri ka kapluar spitalin modular në Tetovë, raportohet për viktima

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim tek spitali modular i Tetovës. Alsat ka arritur të sigurojë një video ku shihet se si zjarri ka kapluar spitalin modular. Raportohet se nga zjarri ka edhe viktima, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e zjarrit.


Në vend ngjarje kanë arritur edhe zjarrfikësit dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin dhe të nxjerrin pacientët që ishin të shtruar për kurim në spitalin modular.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: