Zidane nuk mendon për kombëtaren franceze

Zidane nuk mendon për kombëtaren franceze

Didier Deschamps, trajneri aktual i Francës në një pronocim muajin e kaluar, u shpreh i bindur se Zidane do ta zë vendin e tij në një të ardhme të afërt.


“Unë jam trajner i Real Madridit dhe jam shumë i lumtur këtu. Nuk mendoj asgjë tjetër përveç ndeshjes së ardhshme me Realin” – shpreh Zidane në konferencën për shtyp para sfidës ndaj Real Valladolid.

Kujtojmë që Zinedin Zidane ka marr drejtimin e Real Madrid këtë sezon, dhe ka kontratë me klubin madrilen deri në verën e vitit 2022.

Lexo edhe

Video

error: