Zhbllokohet rezultati në derbin Milan-Napoli

Zhbllokohet rezultati në derbin Milan-Napoli

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen derbi të Serie-A ndërmjet Milanit dhe Napolit.


Skuadra e Luciano Spallettit ka kaluar në epërsi në minutën e 54’ dhe realizues i goli ishte Matteo Politano nga pika e bardhë, përcjellë KoosvaPress.

Ja goli:

Lexo edhe

Video