Zhduket një vajzë në Komoran

Zhduket një vajzë në Komoran

Një vajzë është zhdukur në Komoran të Drenasit që nga 27 janari. 

I ati i tij ka raportuar në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia pasditen e 27 janarit dhe që nga ajo ditë nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.


Policia ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

“Komoran, Gllogoc 27.12.2021 – 14:00. Një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e  saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video