Zhduket një i mitur në Ferizaj

Zhduket një i mitur në Ferizaj

Një i mitur është zhdukur që nga 19 nëntori në fshatin Dubravë të Ferizajt.

Rasti është raportuar dje nga nëna e të miturit.


“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj i mitur, më 19.11.2022 ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.”, ka informuar Policia.

Ndërkohë, njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Lexo edhe

Video