Zhbllokohet rezultati në sfidën Chelsea-Juventus

Zhbllokohet rezultati në sfidën Chelsea-Juventus

Është shënuar goli i parë në ndeshjen kryesore të kësaj mbrëmje në Ligën e Kampionëve ndërmjet Chelseat dhe Juventusit.

Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin H të kësaj gare, përcjellë KosovaPress.


Ishte Chalobah ai i cili e kaloi në epërsi skuadrën e Thomas Tuchel me golin e tij të realizuar në minutën e 25-të.

Lexo edhe

Video

error: