Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Napolit dhe Leicester

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Napolit dhe Leicester

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Diego Armando Maradona” ku skuadra nikoqire tanimë gjen vetën në epërsi prej një goli.

Skuadra italiane Napoli ka kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Leicester Cityt, përmes golit të shënuar nga mesfushori Adam Ounas, përcjell KosovaPress.


Ounas kalon napolitanët në epërsi prej një goli në minutën e 4’ të ndeshjes.

Golin e Ounas e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video