Zhbllokohet rezultati në derbin United-Arsenal

Zhbllokohet rezultati në derbin United-Arsenal

Është zhbllokuar rezultati në derbin mes Manchester United dhe Arsenal, ku ky i fundit tanimë gjen vetën në epërsi prej një goli.

Skuadra londineze Arsenal ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Manchester United, përmes golit të Emile Smith-Rowe, përcjell KosovaPress.


Pas një vet-lëndimi të portierit të United De Gea, mesfushori ofensiv lëshon një vollej goditje në portën e “Djajve të Kuq”, duke kaluar Arsenalin në epërsi prej 1:0 në minutën e 13’.

Golin e Smith-Rowe e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video