Zhbllokohet rezultati mes Wolves dhe Liverpoolit (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Wolves dhe Liverpoolit (VIDEO)

Me të zhvilluar minuta e 5’ e ndeshjes dhe kemi golin e parë në stadiumin “Molineux” në përballjen mes Wolverhampton dhe Liverpoolit.

Skuadra e Wolves ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Liverpoolit, përmes autogolit nga Joel Matip, raporton KosovaPress.


Matip shënon gol në portën e tij në minutën e 5’ për ta kaluar Wolves në epërsi prej 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) H/F on Twitter: “GOAL! Wolves 1-0 Liverpool Joel Matip own goal #WOLLIV #PL https://t.co/WIWvU2QtX1” / Twitter

Lexo edhe

Video