Zhbllokohet rezultati mes Veronas dhe Juventusit – video

Zhbllokohet rezultati mes Veronas dhe Juventusit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen interesante mes skuadrës së Veronas dhe Juventusit, ku është shënuar goli i parë në stadiumin “Marc’Antonio Bentegodi”.

Juventusi ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafirë kundër Veronas, përmes golit të shënuar nga Moise Kean, raporton KosovaPress.


Kean shënon në minutën e 61’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Hellas Verona 0 – [1] Juventus – Moise Kean 60′ https://t.co/0w4MJ3lzWj… #SofaScore #VER #JUV https://t.co/ARZl1Os7Km” / Twitter

Lexo edhe

Video