Zhbllokohet rezultati mes United dhe Southampton, ja goli

Zhbllokohet rezultati mes United dhe Southampton, ja goli

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Old Trafford”, ku tani nikoqirët gjejnë vetën në epërsi prej një goli.

Gjigandi anglez Manchester United ka kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Southampton, përcjell KosovaPress.

Pas një asistimi të Marcus Rashford, ylli anglez Jadon Sancho arrin të kalojë “Djajtë e Kuq” në epërsi prej 1:0 në minutën e 21’ të ndeshjes.


Rezultati momental është 1:0 në favor të United.

Golin e Sanchos e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video