Zhbllokohet rezultati mes United dhe Evertonit (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes United dhe Evertonit (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultatin në ndeshjen tejet interesante mes Manchester United dhe Evertonit, ku nikoqirët kanë kaluar në epërsi të parët.

Manchester United ka kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Evertonit, përmes golit të Scott McTominay, raporton KosovaPress.


McTominay shënon në minutën e 36’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) Reyi on Twitter: “Goal! Scott McTominay opens the scoring for Man United. #MUNEVE https://t.co/6uWVLTbBTU” / Twitter

Lexo edhe

Video