Zhbllokohet rezultati mes Tottenhamit dhe Liverpooli (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Tottenhamit dhe Liverpooli (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Tottenham Hotspur”, ku po luhet ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit.

Tottenhami ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Liverpoolit, përmes golit të Heung-min Son, raporton KosovaPress.


Heung-min Son shënon në minutën e 36’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Tottenham 1-0 Liverpool | Heung-min Son Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/cCmMMcRaZ5” / X (twitter.com)  

Lexo edhe

Video