Zhbllokohet rezultati mes Sevillës dhe Romës

Zhbllokohet rezultati mes Sevillës dhe Romës

Ka ndryshuar rezultati në finalen e Ligës së Evropës ndërmjet Sevillës dhe Romës.

Është skuadra italiane që ka kaluar në avantazh në minutën e 35-të me golin e argjentinasi Paulo Dybala.


Ja goli:

Lexo edhe

Video