Zhbllokohet rezultati mes Salzburgut e Chelseat – video

Zhbllokohet rezultati mes Salzburgut e Chelseat – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes RB Salzburgut dhe Chelseat, ku është shënuar goli i parë në stadiumin “Red Bull Arena”.

Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër RB Salzburgut, përmes golit të shënuar nga Mateo Kovacic, raporton KosovaPress.


Kovacic shënon në minutën e 23’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(29) Betmarketbet Güncel Spor Haberleri on Twitter: “Chelsea deplasmanda 1-0 öne geçiyor Salzburg 0 – [1] Chelsea – Matteo Kovacic 23′ #SampiyonlarLigi #SenolGunes #stream #ücretli #ChelseaFC #PremierLeague #goals https://t.co/TjVsiZDArR” / Twitter  

Lexo edhe

Video