Zhbllokohet rezultati mes Realit dhe Atletico Madridit (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati mes Realit dhe Atletico Madridit (VIDEO)

Ende pa u zhvilluar minuta e 20’ e ndeshjes dhe kemi golin e parë në derbin madrilen mes Realit dhe Atleticos.

Skuadra e Atletico Madridit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafire kundër Real Madridit, raporton KosovaPress.


Ishte Alvaro Morata ai i cili shënon golin e parë të këtij takimi, duke e kaluar Atleticos në epërsi prej 1:0 në minutën e 19’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) Birdiefootball on Twitter: “Alvaro Morata goal ⚽️ The former Real Madrid man opens the scoring with a nice tap in after fantastic work from Atletico 🌊 https://t.co/rSlv2EKqlg” / Twitter

Lexo edhe

Video