Zhbllokohet rezultati mes Portugalisë e Zvicrës – video

Zhbllokohet rezultati mes Portugalisë e Zvicrës – video

Ai që e zëvendësoi sot Cristiano Ronaldon në formacionin startues të Portugalisë i shënon gol Zvicrës.

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Portugalisë dhe Kombëtares së Zvicrës, ku kjo e fundit e gjen vetën në disavantazh prej një goli, raporton KosovaPress.


Portugalia ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 kundër Zvicrës, përmes golit të shënuar nga Goncalo Ramos në minutën e 17’.

Golin e Ramos e gjeni më poshtë.

(20) 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (🇧🇷) on Twitter: “Bro what a finish… https://t.co/cPspHX5efE” / Twitter

Lexo edhe

Video